NV156FHM-NY8 BOE Hydis LCD 15,6" SLIM FHD IPS 40 pin matt 165Hz (Near Bezel)
Raktárkészlet: NINCS
Főkategória >LCD kijelző > Kijelzők 15 coll
Nincs raktáron
Biztonságos kiszállítás
Cseregarancia
14 nap elállási jog
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Adatok
Adatok
Képátló
15,6 coll
Felbontás
FHD IPS (1920x1080) (Color gamut 72%)
Felület
MATT
Kijelző vastagság
SLIM
Garancia
24 hónap
Csatlakozó
eDP 40 pin
Felfogatás szerint
CSAVAR NÉLKÜL
FIGYELEM!
(Near bezel) vékony keretes változat 165Hz képfrissítés!