NV156FHM-NX2 BOE Hydis LCD 15,6" SLIM FHD IPS 40 pin matt 120Hz (Near Bezel) FreeSync
Raktárkészlet: VAN
Gamer kijelző, AMD FreeSync 120Hz technológiával.
Főkategória >LCD kijelző > Kijelzők 15 coll
Biztonságos kiszállítás
Cseregarancia
14 nap elállási jog
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Adatok
Adatok
Képátló
15,6 coll
Felbontás
FHD IPS (1920x1080) (Color gamut 72%)
Felület
MATT
Kijelző vastagság
SLIM
Garancia
24 hónap
Csatlakozó
eDP 40 pin
Felfogatás szerint
CSAVAR NÉLKÜL
FIGYELEM!
120Hz, Near bezel (vékony keretes) AMD Free-sync kijelző