NE156FHM-NX3 BOE Hydis LCD 15,6" SLIM FHD IPS 40 pin matt 144Hz (Near Bezel)
Raktárkészlet: VAN
Gamer kijelző, 144Hz, vékony keretes kivitel (near bezel) 350nites
Főkategória >LCD kijelző > Kijelzők 15 coll
Biztonságos kiszállítás
Cseregarancia
14 nap elállási jog
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Adatok
Adatok
Képátló
15,6 coll
Felbontás
FHD IPS (1920x1080)
Felület
MATT
Kijelző vastagság
SLIM
Garancia
24 hónap
Csatlakozó
eDP 40 pin
Felfogatás szerint
CSAVAR NÉLKÜL
FIGYELEM!
144Hz, Near bezel (vékony keretes)