LQ156M1JW26 SHARP LCD 15,6" SLIM FHD IPS 240HZ 40 pin matt
Raktárkészlet: VAN
240Hz -es kijelző. KESKENY 40 pines eDp!
Főkategória >LCD kijelző > Kijelzők 15 coll
Biztonságos kiszállítás
Cseregarancia
14 nap elállási jog
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Mennyiségi kedvezmény
Adatok
Mennyiségi kedvezmény
MennyiségKedvezményTermék ára
Adatok
Képátló
15,6 coll
Felbontás
FHD IPS (1920x1080)
Felület
MATT
Kijelző vastagság
SLIM
Garancia
24 hónap
Csatlakozó
eDP 40 pin
FIGYELEM!
240Hz, Near bezel (vékony keretes)